Внутрішні стінові касети

Внутрішні стінові касети (ВСК) виробляються з тонколистової сталі, вкритої шаром фарби. Це значно більше, ніж лише оздоблювальний матеріал. ВСК має поширене використання серед конструктивних будівель різного призначення та відрізняється розширеною функціональністю, наприклад, виконує роль другорядної несучої системи та водночас внутрішнього облицювання огороджувальних конструкцій споруди.
Серед матеріалів з аналогічною сферою використання має суттєві переваги:
• Має властивості двох елементів огороджувальної конструкції: матеріалу для оздоблення будівлі зсередини та стінового ригеля горизонтального типу.
• Значно збільшує жорсткість конструкції завдяки перпендикулярному відносно ліній ТСК кріпленню захисного елемента, в якості якого застосовуються профнастил та фасадні касети або панелі.
• Не потребують влаштуванні монтажних столиків, тому що ВСК здатні кріпитися безпосередньо до каркасних колон.
• Внутрішня порожнина касети може виконувати додаткові функції завдяки розміщенню теплоізоляційних матеріалів.
• Вертикальна поверхня ТСК може бути використана в якості парового бар´єра.
• Можливе додаткове використання самоклеючих прокладок, які запобігають розхитуванню кріплень, спричиненому впливом дощу або вітру, а також усуває місток холоду.
• Як показали відповідні випробування, для ВСК властиві характеристики вогнестійкості, оптимальні для використання у будівлях будь-якого класу.

Метал

Під час виробництва внутрішніх стінових касет застосовується лише високоякісна сировина – оцинкована сталь з тонких листів, вкрита полімерним покриттям. Ми співпрацюємо тільки з виробниками, чия продукція всесвітньовідома завдяки високим показникам якості та надійності, а саме ArcelorMittal Ekostahl, VoestAlpine, Myriad, Hyundai Hysco, SeAH, Union Steel.

Продукція

Усе виробництво здійснюється на високотехнологічному профіліровочному обладнанні. Виробничі процеси цілком автоматизовані. На весь асортимент продукції розповсюджується сертифікована система управління якістю, яка відповідає стандарту ISO 9001-2001.

Гарантія

Ми гарантуємо неперевершену та незмінну якість продукції, тож Ви можете також не сумніватися в цьому. Гарантії для всіх видів внутрішніх стінових касет надаються в письмовій формі та становлять 30 років захисту від наскрізної корозії та 10 років щодо якості полімерного шару.

Оформити заявку на розрахунок внутрішніх стінових касет

Зворотний дзвінок
Форма обратного звонка WordPress